PhFormula cilt bakım sistemi, ciltteki kırışıklıkların, ince çizgilerin görünümünü hafifleten, kolajeni uyararak, lekelerin ve ton farklılıklarının görünümünü azaltan, cilt dokusunu yenileyerek ölü derinin cilt yüzeyinden temizlenmesini ve genişlemiş gözeneklerin küçülmesini sağlayan, tüm bunları yaparken de sizi sosyal hayatınızdan uzaklaştırmayan bir tedavi prensibiyle etki ediyor.

Cildi derinlemesine temizleyen anti-aging etkili PhFormula sistemi ile lekeleri giderme konusunda başarılı sonuçlar elde etmek mümkün. Tedavi protokolünde aktif içeriklerden oluşan bir ürün, cilt temizleyici, bir geri kazanım, UV koruyucu ve cilt yenileme sonrasında kullanılmak üzere bir kremden oluşan kitlerin kullanıldığı sistem, yenileme öncesi ve sonrası ev bakım kiti olarak tasarlanmıştır. PhFormula tedavisi, kozmetik ve kontrollü kimyasal cilt yenileme uygulaması olarak bilinen peeling yöntemlerinden farklıdır. PHFormula, PH-DVC™ biyo-yararlanım gönderim kompleksinin güçlendirilmiş özelliğiyle alfa hidroksi, alfa keto, alfa beta ve poli- hidroksi asitlerini birleştiren benzersiz ilk ürün serisidir

Ph Formulanın en önemli özelliği; formüllerinde kozmetikte en çok bilinen ve cildi tahriş eden 132 zararlı kimyasal ve PABA içermemesidir.

Ph Formula cilt sağlığını korumaya yönelik formülleri ile Amerika Cilt Kanser Derneği tarafından önerilmekte olup, aynı zamanda iritasyon, komedon ve sivilcelenmeye sebep olmayan formülleri ile ZERA Güzellik olarak  tavsiye ediyoruz.